XXXIII Sesja Rady Powiatu w Legionowie
25 października 2021, godz. 11:00 - 13:00
XXXIII Sesja Rady Powiatu w Legionowie
Miejsce, ulica: aula Starostwa Powiatowego w Legionowie przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 11

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie  powiatowym (Dz. U. z 2020 r. poz. 920 ze zm.) zwołuję XXXIII Sesję Rady Powiatu w Legionowie VI kadencji na dzień 25 października 2021 r. na godz. 11.00. Obrady odbędą się w auli Starostwa Powiatowego w Legionowie przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 11.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Informacja o porządku obrad.
  3. Informacje Przewodniczącego Rady Powiatu w Legionowie.
  4. Sprawozdanie Starosty o pracach Zarządu i informacje Starosty Legionowskiego.
  5. Podsumowanie rozgrywek sportowych realizowanych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sezonie sportowym 2020/2021.
  6. Informacja o wynikach analizy oświadczeń majątkowych.
  7. Oświata w Powiecie Legionowskim: podsumowanie pracy szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Legionowski w roku szkolnym 2020/2021, ocena realizacji inwestycji oświatowych, informacje o pozyskanych środkach zewnętrznych, w tym funduszy Unii Europejskiej.
  8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie zmieniającej uchwałę Nr 192/XXIV/2020 Rady Powiatu w Legionowie z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Legionowskiego na rok 2021.
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Powiatu Legionowskiego na lata 2021 – 2035.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie zmieniającej uchwałę Nr 211/XXVIII/2021 z dnia 26 kwietnia 2021 r. w sprawie określenia zadań realizowanych przez powiat na rzecz osób niepełnosprawnych, finansowych lub dofinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz wysokości środków przeznaczonych na te zadania.
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w powiatowych przewozach pasażerskich.
  12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie powierzenia przez Powiat Legionowski Gminie Miejskiej Legionowo zarządzania częścią drogi powiatowej Nr 1823W – ul. Aleja Legionów na odcinku od ul. Wyszyńskiego do ul. Cynkowej oraz ul. Cynkowej w m. Legionowo.
  13. Przyjęcie protokołu z XXXII Sesji Rady Powiatu w Legionowie.
  14. Wolne wnioski i oświadczenia.
  15. Zamknięcie posiedzenia.

Z poważaniem,