Plakat zapraszający na wydarzenie. Szczegółowe informacje w aktualności.
14 września 2024, godz. 11:00 - 15:00
Regaty o Błękitną Wstęgę YACHT KLUBU POLSKI WARSZAWA
Miejsce, ulica: ul. Radziwiłła 2, 05-140 Serock, Jadwisin

Zapraszamy na Regaty o Błękitną Wstęgę YACHT KLUBU POLSKI WARSZAWA w Jadwisinie!

W weekend 14-15 września odbędą się Regaty o Błękitną Wstęgę YACHT KLUBU POLSKI WARSZAWA. To wydarzenie, organizowane nieprzerwanie od ponad 40 lat, jest prawdziwą perłą w kalendarzu żeglarskim. W tym roku regaty będą miały szczególny charakter, ponieważ YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA świętuje swoje stulecie!

Na wodach Jeziora Zegrzyńskiego załogi rywalizować będą w klasach: Omega, Sigma, Tango, T2 oraz w klasie turystycznej. Będzie to świetna okazja, by podziwiać umiejętności żeglarzy i emocjonujące zmagania na wodzie.

Wyścigi odbędą się:

Sobota: 11:00-15:00

Niedziela: 10:00-14:00

Zapewniamy pełne emocji widowisko dla kibiców!

Port YKP w Jadwisinie, założony w 1966 roku, jest największym portem żeglarskim na Mazowszu, położonym nad Jeziorem Zegrzyńskim. Spokojne wody jeziora, piękne widoki i wspaniała atmosfera tworzą doskonałe warunki do kibicowania i rodzinnego wypoczynku.

Regaty zostały objęte patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Serock.

Kiedy: 14-15 września

Gdzie: YKP WARSZAWA - Port Jadwisin, ul. Radziwiłła 2, 05-140 Serock

Więcej o Klubie mogą Państwo przeczytać na stronie ykpwarszawa.pl

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/44LVGi1h5

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby dołączyć do nas w Jadwisinie, wspólnie świętując 100-lecie klubu i kibicować żeglarzom!