2 lutego 2012
Zatrzymaj czas

Zima ma różne oblicza. Czasem sypnie białym puchem, czasem zmrozi albo błyśnie słońcem. Korzystając z jej nastrojów, wybierz się na spacer z aparatem fotograficznym i zatrzymaj czas w kadrze. Weź udział w naszym konkursie!

Fotografia dla wielu z nas jest najciekawszym sposobem utrwalenia emocji, które powstają pod wpływem wyjątkowej chwili. Patrząc przez obiektyw chwytamy emocje z różnych perspektyw, potrafimy dostrzec więcej. Z myślą o tym, aby uwiecznić to, co na terenie naszego Powiatu najpiękniejsze, Starosta Legionowski ogłosił III edycję konkursu "Powiat Legionowski - 4 pory roku w obiektywie".

Tak jak w latach ubiegłych, konkurs podzielony został na 4 etapy, odpowiadające poszczególnym porom roku. Tym razem wyszczególnione zostały 3 kategorie tematyczne architektura współczesna, architektura zabytkowa oraz przyroda

Najbliższy termin nadsyłania prac do etapu ZIMA upływa 15 marca 2012 roku.
Koordynatorem konkursu jest Wydział Promocji i Rozwoju Społecznego Starostwa Powiatowego w Legionowie,
tel. 22 764 04 72, e-mail: konkurs@powiat-legionowski.pl

Skrót najważniejszych informacji z regulaminu:
- udział w konkursie osób pełnoletnich oraz osób powyżej 15 roku życia, które uzyskają zgodzę rodzica lub opiekuna,
- każdy z uczestników może zgłosić do 20 zdjęć, które nie były wcześniej publikowane i nagradzane w innych konkursach,
- fotografie nie mogą pochodzić z wcześniejszych edycji konkursu, być publikowane oraz nagradzane w innych konkursach.

Zapraszamy do nadsyłania prac we wszystkich etapach konkursu i zapoznania się z regulaminem.

Formularz zgloszeniowy