19 lipca 2015
Andrzej, 19.07.2015

Pytanie:
Jak i gdzie uzyskać Kartę Parkingową, brak informacji na stronach Biuletynu, brak możliwości pobrania jakichkolwiek drukow zwiazanych z w/w tematem

Odpowiedź:
Szanowny Panie Andrzeju,
od lipca 2014 r. karty parkingowe dla osób niepełnosprawnych są wydawane przez przewodniczącego powiatowego zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności, o czym informowaliśmy na stronie internetowej powiatu oraz w gazecie Kurier. Informator Powiatu Legionowskiego. Siedziba powiatowego zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności znajduje się w Legionowie przy ul. Sowińskiego 4 w budynku NZOZ „Legionowo” (tzw. „przychodni na górce”). Wszelkich informacji może Pan zasięgnąć pod numerem telefonu 22  767 07 69).

Ponieważ nie jest to zadanie starostwa informacja o sposobie jej załatwienia nie znalazła się w BIP. Dziękujemy za zwrócenie uwagi na to, że trudno znaleźć informacje na temat sposobu załatwienia sprawy. Uzupełnimy zakładkę  „Zdrowie i sprawy społeczne” na stronie internetowej powiatu o informacje na temat wydawania kart parkingowych dla osób niepełnosprawnych.