25 kwietnia 2018
Elektroniczna rekrutacja do szkół 2018/2019

Szkoły ponadgimnazjalne powiatu legionowskiego, powiatów okołowarszawskich jak i Miasta Stołecznego Warszawy biorą udział we wspólnej rekrutacji korzystając z tej samej bazy szkół.

Od 27 kwietnia br. kandydaci do szkół ponadgimnazjalnych będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych w elektronicznym systemie rekrutacji, a od 10 maja będą mogli zakładać swoje konta w systemie.

Z ofertą szkół prowadzonych przez powiat legionowski można zapoznać się bezpośrednio na stronach internetowych szkół jak i w systemie elektronicznym.

elektroniczna rekrutacja

Poniżej przydatne linki:

Nabór dla kandydatów - elektroniczna rejestracja 2018/2019

Harmonogram działań gimnazjalisty – kandydata do szkoły ponadgimnazjalnej 2018/2019

Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie
Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Legionowie im. Marii Konopnickiej w Legionowie