Konkursowe wędrówki
4 stycznia 2022
Konkursowe wędrówki

Znamy już laureatów powiatowego konkursu „Moje wędrówki po powiecie legionowskim”.

Nagrodzeni odebrali gratulacje z rąk wicestarosty Konrada Michalskiego podczas spotkania, które odbyło się 4 stycznia w auli starostwa. Zadanie polegało na zaproponowaniu atrakcyjnego, aktywnego spędzenia czasu na terenie powiatu legionowskiego w formie wycieczki, np. pieszej, rowerowej, konnej lub ich połączenia z innymi atrakcjami. W konkursie udział wzięli dorośli mieszkańcy powiatu oraz uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, mieszkający lub uczący się w szkole na naszym terenie. Oprócz opisu trasy uczestnicy byli zobowiązani dołączyć także mapy oraz zdjęcia ilustrujące przebieg wędrówki. Zwycięskie i wyróżnione prace zamieszczono na stronie www.jezioro.zegrzynskie.pl/wybierz-przygode/sprawdzone-scenariusze. Zachęcamy do skorzystania z gotowych scenariuszy wędrówki przygotowanych i sprawdzonych przez naszych mieszkańców.

Laureaci konkursu:

I miejsce – Michalina Zotov