Objazd na DK61 w Serocku - aktualizacja
26 maja 2023
Objazd na DK61 w Serocku - aktualizacja

AKTUALIZACJA:

W związku z remontem nawierzchni na drodze krajowej DK61 w okresie od 22-31 maja br. informujemy, że:
29.05.2023 r. - wykonanie warstwy wiążącej – na tym etapie będzie poprowadzony objazd. Wykonawca zacznie wykonywanie warstwy wiążącej na pasie do skrętu na rondo 25-lecia Samorządu Gminnego, by jak najszybciej umożliwić wjazd na Serock (przewidywany czas objazdu ok 4h)
31.05.2023 r. wykonanie warstwy SMA- również na tym etapie będzie poprowadzony objazd. Wykonawca zacznie wykonywanie warstwy SMA na pasie do skręty na rondo 25-lecia Samorządu Gminnego, by jak najszybciej umożliwić wjazd na Serock.

Informujemy również, że w dniach 22-31 maja autobusy linii nr 7 P w godzinach 6.00 - 14.00  mogą w kierunku Serocka pojechać objazdem przez Węzeł Zakroczymska/Warszawska. Tym samym na tych kursach nie będą obsługiwane przystanki (Serock ul. Radziwiłła Rondo I 02, Serock ul. Norwida 02 oraz Serock Cmentarz 02). W przypadku prowadzenia przez wykonawcę prac remontowych umożliwiających przejazd pasem skrętu, ruch autobusów odbywać się będzie jak dotychczas.
Przepraszamy za utrudnienia.

W związku z remontem nawierzchni na drodze krajowej DK61 w okresie od 22-26 maja br. informujemy, że w godzinach 6:00 – 14:00 konieczne będzie zamkniecie pasa do skrętu w prawo (dojazd do ronda 25-lecia Samorządu Gminnego).

Na czas zamknięcia tego odcinka drogi poprowadzony będzie objazd przez Węzeł Serock ul. Zakroczymską i ul. Warszawską (w załączniku plan objazdu), dodatkowo będą wystawione tablice informujące o objeździe i zamknięci zjazdu na Serock.

Termin wykonywania prac:

22-23.05.2023 r - frezowanie nawierzchni  - ręczne kierowanie ruchem

24.05.2023 r. - wykonanie warstwy wiążącej (objazd)

26.05.2023 r. wykonanie warstwy SMA (objazd)

Szczególowa mapa objazdu poniżej

plan objazdu.pdf (PDF)

W związku z prowadzonymi pracami, informujemy, iż w dniach 22-26 maja autobusy linii nr 7 P w godzinach 6.00 - 14.00  mogą w kierunku Serocka pojechać objazdem przez Węzeł Zakroczymska/Warszawska. Tym samym na tych kursach nie będą obsługiwane przystanki (Serock ul. Radziwiłła Rondo I 02, Serock ul. Norwida 02 oraz Serock Cmentarz 02). W przypadku prowadzenia przez wykonawcę prac remontowych umożliwiających przejazd pasem skrętu, ruch autobusów odbywać się będzie jak dotychczas. Przepraszamy za utrudnienia.