Rusza konkurs Odpowiedzialni Społecznie 2022
3 listopada 2022
Rusza konkurs Odpowiedzialni Społecznie 2022

Po raz szósty starosta legionowski wspólnie z Powiatowym Centrum Integracji Społecznej w Legionowie zaprasza pracodawców z terenu naszego powiatu do wzięcia udziału w konkursie "Odpowiedzialni Społecznie 2022".

Konkurs skierowany jest do pracodawców, firm i instytucji, które prowadzą swoją działalność na terenie powiatu legionowskiego, i które włączają się w rozwiązywanie problemów społecznych, definiując swoją firmę nie tylko poprzez wymiar finansowy.

Celem konkursu jest popularyzacja biznesu odpowiedzialnego społecznie, a tytuł zostanie przyznany firmom, instytucjom oraz ich pracownikom, którzy swoją postawą zwiększają świadomość i wiedzę na temat społecznej odpowiedzialności w biznesie, wpływając w ten sposób na jego pozytywny wizerunek.
- Prowadzenie działalności odpowiedzialnej społecznie to nie tylko piękna idea czy chwytliwe hasło promocyjne ale realne działania, które mają wpływ na nasze otoczenie, Poprzez konkurs „Odpowiedzialni Społecznie” chcemy pokazać firmy i instytucje z terenu powiatu legionowskiego, które angażują się w działania lokalne, wspierają rynek pracy poprzez zatrudnianie tych, którzy mają w życiu problemy, włączają się w rozwiązywanie lokalnych problemów społecznych, budują dobre, uczciwe relacje z klientami i dbają o swoich pracowników – mówi dyrektor Powiatowego Centrum Integracji Społecznej Dorota Wróbel-Górecka.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w trzech kategoriach: Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie, Instytucja Odpowiedzialna Społecznie oraz Pracownik Odpowiedzialny Społecznie.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest złożenie kompletu dokumentów do dnia 30 listopada.


Pliki do pobrania poniżej:

Regulamin

Formularz_Pracownik_Odpowiedzialny_Społecznie_2022

Formularz_Przedsiebiorca_Instytucja_Odpowiedzialna_Społecznie_2022

oraz na www.cis.legionowski.pl

Zgłoszenia można przesłać drogą elektroniczną na adres biuro@cis.legionowski.pl lub w siedzibie Powiatowego Centrum Integracji Społecznej w Legionowie, przy ul. Warszawskiej 74.

Więcej informacji: tel. 22 732 15 58.