Zmiany w kursowaniu linii 7 P i 8 P związane z protestem rolników
23 lutego 2024
Zmiany w kursowaniu linii 7 P i 8 P związane z protestem rolników

W związku z planowanym na wtorek 27 lutego protestem rolników w powiecie legionowskim oraz przewidzianymi blokadami rond w Zegrzu Południowym i Dębem nastąpią zmiany w kursowaniu bezpłatnych powiatowych linii autobusowych, zarówno w przebiegu tras, jak i rozkładach jazdy.

Linia autobusowa nr 7 P zostaje skierowana na trasę zastępczą.
Z Serocka autobusy linii nr 7 P pojadą drogą krajową 61 jak do tej pory, następnie skręcą na wysokości Zegrza w drogę powiatową - ul. Zegrzyńską i dalej przez Jachrankę, Skubiankę i Izbicę do Dębego. Dalej przez zaporę w Dębem i miejscowość Komornica do Wieliszewa, gdzie autobusy pojadą ul. Baczyńskiego do przystanku przy Urzędzie Gminy i dalej według dotychczasowej trasy do Legionowa. Droga powrotna w ten sam sposób.

Wyłączone w tym dniu zostaną przystanki Wieliszew Zegrze Uroczysko 01 i 02 (obok stacji kolejowej "Wieliszew Centrum) oraz Zegrze Południowe 01 i 02.

Trasa linii nr 8 P zostanie skrócona w tym dniu do przystanku Zegrze Osiedle. Wyłączone zostaną przystanki w miejscowości Zegrze Południowe (tj. Zegrze Południowe 01, Zegrze Południowe 02, Zegrze Południowe 03).

Co istotne w tym dniu obowiązywać będą specjalne rozkłady jazdy, które prezentujemy poniżej:

Pliki do pobrania: