Musical „Nie wywołuj Lisy z lasu”
30 czerwca 2019, godz. 18:00 - 20:00
Musical „Nie wywołuj Lisy z lasu”
Miejsce, ulica: Sala koncertowa im. Klenczona w Wieliszewie

Zapraszamy na trzecią odsłonę  spektaklu– w niedzielę 30 czerwca o godz. 18. Bilety w cenie 25 zł dostępne w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach oraz serwisie internetowym ewejsciowki.pl!

Kup bilet na 30 czerwca

Musical „Nie wywołuj Lisy z lasu” to osadzona w latach dwudziestych XX w. i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia rodzeństwa, za sprawą którego spokojne życie paryżan zostaje wywrócone do góry nogami. Najnowsze dziecko młodych, zdolnych artystów Teatru Muzycznego „Pod Pretekstem”, cieszy się dużym zainteresowaniem podobnie jak poprzednie realizacje („Dziewczyny lubią BOND” w roku 2017 oraz „Nie wszystko Roma co się świeci” w 2018 r.), które wielokrotnie zapełniały sale widowiskowe w Wieliszewie i Legionowie. Jako młodzi ludzie z kilkuletnim doświadczeniem scenicznym, przy wsparciu miejscowego ośrodka kultury i urzędu gminy (próby odbywają się na zmianę w GCK w Łajskach oraz w Sali Klenczona w Wieliszewie), tworzą spektakle muzyczne, eksperymentując z formą i wzbogacając je o teatr tańca, kabaret czy improwizację.