XLVIII Sesja  Rady Powiatu w Legionowie
30 stycznia 2023, godz. 11:00 - 13:00
XLVIII Sesja Rady Powiatu w Legionowie
Miejsce, ulica: Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. Sikorskiego 11, aula

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie  powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 528 ze zm.) zwołuję  XLVIII Sesję  Rady Powiatu w Legionowie VI kadencji na dzień 30 stycznia 2023 r. na godz. 11.00.
Obrady odbędą się w auli Starostwa Powiatowego w Legionowie, przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 11.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Informacja o porządku obrad.
  3. Wręczenie tytułów laureatom konkursu „Odpowiedzialni Społecznie - edycja 2022”.
  4. Podziękowanie za organizację i wspieranie bezinteresownej działalności społecznej i charytatywnej na terenie powiatu.
  5. Przekazanie Ochotniczym Strażom Pożarnym urządzeń do nauki resuscytacji.
  6. Ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród w konkursie ekologicznym  pn. „Myśl globalnie, działaj lokalnie”.
  7. Informacje Przewodniczącego Rady Powiatu w Legionowie.
  8. Sprawozdanie Starosty o pracach Zarządu i informacje Starosty Legionowskiego.
  9. Informacja na temat realizacji zadań związanych z promocją powiatu w roku 2022 oraz plan działań promocyjnych przewidzianych w 2023 roku.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie zmieniającej uchwałę w sprawie regulaminu określającego wysokość i warunki przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego oraz zasady obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe  i godziny doraźnych zastępstw nauczycielom zatrudnionym w szkołach prowadzonych przez Powiat Legionowski.
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie przyjęcia programu polityki zdrowotnej pn. „Program wczesnego wykrywania nowotworów jelita grubego wśród mieszkańców Powiatu Legionowskiego     na lata 2023 – 2027”.
  12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie przyjęcia programu polityki zdrowotnej pn. „Program profilaktyki  i wczesnego wykrywania raka piersi wśród mieszkanek Powiatu Legionowskiego na lata 2023 – 2027”.
  13. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie przyjęcia programu polityki zdrowotnej pn. „Program profilaktyki  i wczesnego wykrywania nowotworów gruczołu krokowego wśród mieszkańców Powiatu Legionowskiego na lata 2023 – 2027”.
  14. Przyjęcie protokołu z XLVII Sesji Rady Powiatu w Legionowie.
  15. Wolne wnioski i oświadczenia.
  16. Zamknięcie posiedzenia.

Z poważaniem,