21 stycznia 2009
Byliśmy w Brnie

Delegacja Powiatu Legionowskiego oraz Gminy Nieporęt wzięła udział w Targach Regionów Turystycznych REGIONTOUR, które odbyły się w Brnie.

Na targach Regiontour (15-18 stycznia br.) głównie prezentują się turystyczne regiony Europy Środkowej, co czyni je idealnym narzędziem marketingowym służącym promocji regionu czy miasta.

Na naszym stoisku można było otrzymać materiały informacyjne prezentujące walory turystyczne regionu Jeziora Zegrzyńskiego. Największym zainteresowaniem cieszyły się pamiątkowe monety „bite” własnoręcznie przez gości targowych.

Podczas targów nasza delegacja miała okazję spotkać się z samorządowcami z Czech. Wymieniono się doświadczeniami związanymi z pracą w samorządzie oraz możliwościami wspólnego pozyskiwania środków z Unii Europejskiej.

Foto
Godnie reprezentowaliśmy nasz region (od lewej: Aleksandra Podgrudna, Janusz Kubicki, Anita Kwiecińska, Mikołaj Madejak, Maciej Mazur, Marian Oszczyk)

Foto
Wicestarosta Janusz Kubicki wybija monetę pamiątkową powiatu legionowskiego