16 stycznia 2018
Konkurs Zdrowie w Bajce – zapisy

Przed nami 9. edycja konkursu „Zdrowie w Bajce”. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 7 lutego br.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-9 lat, które uczęszczają do przedszkoli i szkół podstawowych zlokalizowanych na terenie powiatu legionowskiego. Hasło tegorocznej edycji konkursu to: Czyste Powietrze Wokół Nas. Przedmiotem konkursu jest stworzenie autorskiego scenariusza przedstawienia dotyczącego tematyki prozdrowotnej w dowolnej formie (wiersz, piosenka, teatrzyk, itp.) oraz zaprezentowanie go w trakcie finału konkursu.

Konkurs ma na celu kształtowanie postaw prozdrowotnych i właściwych nawyków higienicznych oraz pogłębienie świadomości na temat zdrowego trybu życia wśród najmłodszych mieszkańców naszego powiatu. Organizatorami są Starostwo Powiatowe w Legionowie, Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Legionowie oraz klasa III G Szkoły Podstawowej nr 7 w Legionowie. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (22) 764 05 04.

Zachęcamy do udziału.

Formularz zgłoszeniowy i zgoda rodziców