16 stycznia 2018
Poloneza czas zacząć – trwają Studniówki

Na tradycyjnych balach studniówkowych bawili się uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku i Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Legionowie. Teraz odliczają już dni do matury.

W studniówce PZSP w Legionowie uczestniczyli członek zarządu Powiatu Michał Kobrzyński oraz prezydent Legionowa Roman Smogorzewski

Obie imprezy otworzył polonez, mistrzowsko zatańczony przez tegorocznych maturzystów. Rodzice oraz pedagodzy nie kryli dumy i wzruszenia. Po części oficjalnej przyszedł czas na tańce i zabawę. W studniówce zorganizowanej przez PZSP w Serocku uczestniczyło 31 uczniów wraz z osobami towarzyszącymi oraz 18 nauczycieli. W balu szkoły z Targowej udział wzięło 45 uczniów i 4 nauczycieli. - Studniówka to wyjątkowa tradycja wpisana w kalendarz szkoły. Czas nauki mija nieubłaganie, a my nauczyciele dziwimy się, że oto stoją przed nami tego wieczoru nie dzieci, ale piękne młode panie i panowie, gotowi do tego, żeby zmierzyć się ze światem i marzeniami. Ale studniówka to także jedyny i niepowtarzalny bal, który wspomina się z rozrzewnieniem po latach… - podsumowuje Dorota Kurowska, Dyrektor PZSP w Legionowie.

Wspomnienia studniówkowe na długo pozostaną z uczniami, jednak teraz już najwyższy czas przysiąść do książek. Egzamin dojrzałości zbliża się wielkimi krokami. Już dziś życzymy powodzenia.

{gallery}powiat2/pliki/galeria/2018/stodniowki_2018{/gallery}