Konkurs na karykaturę Anieli Dulskiej
6 września 2021
Konkurs na karykaturę Anieli Dulskiej
W ramach  Narodowego Czytania lektury "Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie ogłosiła konkurs plastyczny na karykaturę tytułowej pani Anieli Dulskiej. Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży ze szkół średnich oraz osób dorosłych.

Gdy wyobrażacie sobie panią Anielę Dulską z dramatu "Moralność pani Dulskiej”, to jak ona wygląda w Waszej imaginacji? Czy jest "nalana tłuszczem i nalana teoriami”,  jak mawiał jej syn Zbyszko? A może ma ręce tak dłuuugie i silne, żeby móc efektywniej świat rozbijać łokciami? Jak może uzewnętrzniać się obłuda i antypatia? Jak wyobrażacie sobie "kołtuńską estetykę” pani Dulskiej?

Prace należy dostarczać osobiście na adres: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie, ul. Sowińskiego 15 w godzinach pracy biblioteki:
Poniedziałek: 12:00-19:00
Wtorek: 10:00-16:00
Środa: 12:00-19:00
Czwartek: 10:00-16:00
Piątek: 10:00-16:00
lub przesłać skan pracy drogą mailową na adres: biblioteka@pik.legionowski.pl do 10.09.21r. Prace muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem. Należy również podać wiek i numer telefonu do kontaktu. W przypadku udziału osób nieletnich należy dołączyć zgodę na udział w konkursie rodzica/opiekuna.

Autorów prac prosimy o zapoznanie się klauzulą informacyjną: pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo. Biorąc udział w konkursie pozwalacie nam przetwarzać swoje dane, a także wyrażacie zgodę na publikację nadesłanej pracy oraz oświadczacie, że jesteście jej autorami.