Zmiany w rozkładzie jazdy Kolei Mazowieckich
28 maja 2019
Zmiany w rozkładzie jazdy Kolei Mazowieckich

Kolejna korekta rozkładu jazdy pociągów wchodzi w życie 9 czerwca. Rozkład w takim kształcie będzie obowiązywał do dnia 31 sierpnia 2019 r., jednak na kilku liniach jeszcze przed końcem wakacji wystąpią dodatkowe zmiany.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w załączniku i tutaj.

Mieszkańców naszego powiatu najbardziej dotyczą zmiany na lini nr 9 Warszawa - Działdowo.

Do 8 sierpnia potrwają utrudnienia związane z naprawą Mostu Gdańskiego. Część pociągów będzie kursować w zmienionej relacji i godzinach. Od 9 sierpnia ruch pociągów na moście będzie odbywał się już po obu torach, natomiast utrudnienia dotkną odcinka Warszawa Gdańska – Warszawa Zachodnia p.8, gdzie rozpocznie się budowa nowego przystanku kolejowego Warszawa Powązkowska. Dodatkowo w godzinach wieczornych i rannych, w związku z koniecznością szlifowania torów, zmianom będzie ulegał rozkład jazdy porannych i wieczornych pociągów. Część połączeń będzie odwołana. W PKP PLK wciąż trwają prace nad ostatecznym rozkładem związanym z tymi utrudnieniami.

Pliki do pobrania: