Posiedzenie Komisji Budżetowej - odwołane
30 marca 2020, godz. 10:15 - 11:00
Posiedzenie Komisji Budżetowej - odwołane
Miejsce, ulica: Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. Sikorskiego 11, sala 401

Uprzejmie informujemy, że w związku z zagrożeniem pandemią koronawirusa i zarządzeniem Ministra Zdrowia z 24 marca 2020 posiedzenie Komisji Budżetowej zwołane na 30 marca 2020 zostało odwołane.

Proponowany porządek posiedzenia

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Przyjęcie porządku posiedzenia.
  3. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie zmieniającej uchwałę Nr 106/XIII/2019 Rady Powiatu w Legionowie z dnia 23 grudnia 2019 r. w sprawie uchwalenia budżetu powiatu legionowskiego na rok 2020.
  4. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Powiatu Legionowskiego na lata 2020 - 2035.
  5. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania stypendiów Starosty Legionowskiego dla uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Legionowski - laureatów lub finalistów olimpiad oraz turniejów i ich wysokości.
  6. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia komisji.
  7. Wolne wnioski.
  8. Zamknięcie posiedzenia.