XVI Sesja  Rady Powiatu w Legionowie - odwołana
30 marca 2020, godz. 11:00 - 13:00
XVI Sesja Rady Powiatu w Legionowie - odwołana
Miejsce, ulica: w auli Starostwa Powiatowego w Legionowie, ul. gen. Władysława Sikorskiego 11

Uprzejmie informujemy, że w związku z zagrożeniem pandemią koronawirusa i zarządzeniem Ministra Zdrowia z 24 marca 2020 sesja Rady Powiatu w Legionowie zwołana na 30 marca 2020 została odwołana.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Informacja o porządku obrad.
  3. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu w Legionowie.
  4. Sprawozdanie Starosty o pracach Zarządu i informacje Starosty Legionowskiego.
  5. Ochrona konsumentów na terenie Powiatu Legionowskiego - zapoznanie ze sprawozdaniem Powiatowego Rzecznika Konsumentów za rok 2019.
  6. Bezpieczeństwo sanitarne, w tym sprawozdanie inspekcji sanitarnej oraz inspekcji weterynaryjnej za rok 2019. Aktualna sytuacja epidemiczna na terenie powiatu.
  7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie zmieniającej uchwałę Nr 106/XIII/2019 Rady Powiatu w Legionowie z dnia 23 grudnia 2019 r. w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Legionowskiego na rok 2020.
  8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Powiatu Legionowskiego na lata 2020 - 2035.
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie aktualizacji Strategii Rozwoju Powiatu Legionowskiego na lata 2016 - 2025.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie składania wniosków o przyjęcie do publicznych szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Legionowski.
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania stypendiów Starosty Legionowskiego dla uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Legionowski - laureatów lub finalistów olimpiad oraz turniejów i ich wysokości.
  12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie skargi Pani Renaty Goszczyńskiej.
  13. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie wniosku Pani Renaty Gostkowskiej-Maczuga reprezentującej Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Stanisława Moniuszki w Łajskach.
  14. Przyjęcie protokołu z XV Sesji Rady Powiatu.
  15. Wolne wnioski i oświadczenia.
  16. Zamknięcie posiedzenia.

Przewodniczący Rady