XV Sesja  Rady Powiatu w Legionowie
24 lutego 2020, godz. 11:00 - 13:00
XV Sesja Rady Powiatu w Legionowie
Miejsce, ulica: w auli Starostwa Powiatowego w Legionowie, ul. gen. Władysława Sikorskiego 11

Porządek obrad:
1.    Otwarcie obrad.
2.    Informacja o porządku obrad.
3.    Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu w Legionowie.
4.    Sprawozdanie Starosty o pracach Zarządu i informacje Starosty Legionowskiego.
5.    Bezpieczeństwo publiczne w Powiecie Legionowskim. Sprawozdania za rok 2019: Komendanta Powiatowego Policji, Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej, Informacja Prezesa Legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Prezesa Zarządu Powiatowego  Związku Ochotniczych Straży Pożarnych  RP.
6.    Sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku przy Staroście.
7.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie zmieniającej uchwałę Nr 106/XIII/2019 Rady Powiatu w Legionowie z dnia 23 grudnia    2019 r. w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Legionowskiego na rok 2020.
8.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie zmiany uchwały w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej Województwu Mazowieckiemu.
9.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadpodstawowych oraz szkół specjalnych mających siedzibę na obszarze Powiatu Legionowskiego.
10.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Powiatu w Legionowie na 2020 rok.
11.    Przyjęcie protokołu z XIV Sesji Rady Powiatu.
12.    Wolne wnioski i oświadczenia.
13.    Zamknięcie posiedzenia.

Z poważaniem,