18 stycznia 2018
PZSP w Serocku daje Perspektywy

Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku znalazł się w rankingu 100 najlepszych Techników na Mazowszu - PERSPEKTYWY 2018!

Styczeń to miesiąc wielkich oczekiwań nauczycieli i uczniów liceów oraz techników. Każdego roku w tym czasie pojawia się Ogólnopolski Ranking Liceów i Techników „Perspektywy” W 2018 r. przypada jego jubileuszowa, XX edycja.  PZSP im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku kolejny raz może poszczycić się obecnością w pierwszej setce tej prestiżowej klasyfikacji. W stosunku do roku ubiegłego placówka awansowała o 28 pozycji - z 89. miejsca na 61. wśród techników województwa mazowieckiego. Kapituła rankingu, oceniając szkoły, brała pod uwagę sukcesy uczniów w olimpiadach, wyniki egzaminu maturalnego z przedmiotów obowiązkowych, wyniki egzaminu maturalnego z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego. Pozycja PZSP w Serocku jest potwierdzeniem wysokiego poziomu nauczania oraz odpowiedniej atmosfery, pozwalającej uczniom dobrze czuć się w szkole i zdobywać wiedzę.
Tegoroczny Ogólnopolski Ranking Liceów i Techników „Perspektywy” potwierdza dobrą pozycję serockiej szkoły w ofercie edukacyjnej regionu i województwa. Absolwenci potrafią odnaleźć się nie tylko na egzaminach, ale i w życiu zawodowym. Warto wziąć pod uwagę tę szkołę przy wyborze kierunku kształcenia. Cały ranking TUTAJ

perspektywy

Fot. freepik.com