Sprzątanie w Gminie Wieliszew między 7 a 14 maja
6 maja 2021
Sprzątanie w Gminie Wieliszew między 7 a 14 maja

22 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Przy okazji tego święta, ale nie tylko od święta, Gmina Wieliszew zaprasza mieszkańców do wielkiego sprzątania, by szerzyć świadomość niezaśmiecania.

Między 7 a 14 maja każdy mieszkaniec moż odebrać worki i  rękawiczki z wyznaczonych punktów, potem wybrać się na spacer, posprzątać, dostarczyć odpady do wyznaczonych punktów zbiórki i w zamian dostać medal lub sadzonkę drzewa.

fff

Punkty odbioru worków, rękawiczek, sadzonek lub medali:

•     Urząd Gminy – od 8 do 16
  •     Ośrodek Kultury w Łajskach – od 8 do 16
  •     U sołtysów po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (telefony do sołtysów tutaj)

Punkty odbioru odpadów (śmieci będą zbierane codziennie między 8 a 10) – każdy punkt będzie oznakowany tablicą:

•     Poddębie - sklep „U Halinki”
  •     Topolina -  teren przy placu zabaw
  •     Wieliszew - ul. Willowa przy wale, Park Świętojański przy TOI-TOI
  •     Michałów-Reginów - Dom Ogrodnika, osiedle przy Warszawskiej, tzw. Silikaty
  •     Sikory - wiata przy ul. Świerkowej
  •     Skrzeszew - remiza OSP, szkoła w Skrzeszewie, WTC – wiata